لمینت دندان در اصفهان

لمینت دندان در اصفهان

با افتخار اعلام میکنیم که بهترین دکتر لمینت دندان در اصفهان در این کلینیک مشغول به کارمیباشند که نمونه کارهای ایشان را میتوانید در صفحه مربوطه در همین سایت مشاهده نمایید. اگر به دنبال دندانپزشکی زیبایی در اصفهان میباشید باید بگوییم تخصص ما در شاخه های زیبایی دندانپزشکی است. 
داشتن دندان های زیبا و مرتب در زیبایی و شادابی چهره افراد نقش بسزایی دارد اما دندان ها ممکن است به صورت مادرزادی و یا به دلایل مختلف از جمله شکستن یا پوسیدگی و یا زرد شدن ظاهر بدی پیدا کنند و علاوه بر دردناک شدن , جذابیت را از چهره شما بگیرند.
امروزه لمینت دندان یک تکنیک عالی برای پوشاندن عیوب دندان هاست که ظاهر دندان های شما را زیبا و مرتب می کند. به گونه ای که هر چندوقت یکبار نیاز به خدمات سفید کردن دندان نداشته باشید. لمینت دندان ها به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای بهبود لبخند شماست و مزایای زیادی دارد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت
لمینت ها مانند یک یپوسته ی نازک روی دندان ها قرار می گیرند و لکه ها و عیوب دندان های شما را پنهان می کند .
دندان ها به دلایل مختلف مانند کشیدن سیگار , عدم مداومت بر مسواک زدن , استفاده ی بیش از حد از فلوراید و .... ظاهر سفید و زیبای خود را از دست می دهند و زرد و یا سیاه می شوند که با روش های معمولی سفید کردن دندان ها دیگر  نمی توان لکه ها را پاک کرد . در این زمان است که لمینت دندان به کمک شما می آید و می تواند لکه های زرد و تیره روی دندان های شما را به آسانی بپوشاند و زیبایی را به دندان های شما باز گرداند.
علاوه بر این عوامل دیگری مانند شکستگی , سائیدگی و یا پوسیدگی نیز می توان ظاهر دندان های شما را خراب کند که برای رفع و پنهان کردن آن ها نیز , لمینت بهترین راهکار است.
لمینت های دندانی حتی می توانند دندان های نامرتب , برآمده یا کج  را نیز مرتب کنند . برخی از افراد به صورت مادرزادی دندان هایشان نا منظم در آمده و یا فاصله ی بین آن ها زیاد است که این امر می تواند باعث آسیب رسیدن به استخوان فک شود . در این صورت پزشک متخصص با لمینت می تواند این فاصله را پر کرده و از آسیب های بعدی و مشکلات بیشتر دندانی جلوگیری کند.
نکته ی مثبت و مهم لمینت های دندانی این است که می تواند با رنگ طبیعی دندان مطابقت داشته باشد و بدون هیچ مشکلی در دهان جای گیرد . ضمن این که لمینت های دندان دائمی هستند و نیازی به ترمیم و یا هزینه ی مجدد برای آن نیست.

 

مراقب ها و نکاتی که باید بعد از انجام لمینت بدانید:
همان طور که می دانید هر نوع عمل و یا تکنیک زیبایی مزایا و معایبی دارد که پیش از هر اقدامی باید از آن ها اطلاع داشته باشید.
تصمیم برای انجام لمینت دندانی بعد از عصب کشی دندان یک تصمیم بزرگ است زیرا پس از آن شما باید بیش از پیش از دندان هایتان مراقبت کنید و از خوردن خوراکی های بسیار سفت و محکم اجتناب کنید زیرا لمینت ها با خوردن خوراکی های سفت ممکن است ترک خرده یا شکسته شوند و به دلیل این که آن ها قابل ترمیم نیستند هزینه ی زیادی را برای شما ایجاد خواهند کرد.
نکته ی دیگر این که برای انجام لمینت پزشک شما باید لایه ی نازکی از دندان را بتراشد تا لمینت را در جای خود محکم کند به همین دلیل دندان های شما نسبت به خوراکی های خیلی سرد و یا خیلی گرم حساس تر شده و ممکن است برای شما کمی آزار دهنده باشد پس هنگام صرف نوشیدنی و یا غذا باید به دمای آن توجه کنید.
و نکته ی آخری که باید بدانید این است که لمینت های دندانی برای افرادی که دندان های پوسیده و ضعیف دارند مناسب نیستند زیرا ممکن است  در صورت عدم مراقبت و رعایت بهداشت , دندان ها از زیر لمینت دچار پوسیدگی شوند و درد و مشکلاتی را برای شما به وجود بیاورند.
بنابراین پس از انجام لمینت مراقب بهینه از دندان ها بسیار الزامی و ضروری می باشد ضمن این که تبحر و تجربه ی پزشک شما نیز در انجام کاری ایده آل و بدون نقص بسیار حائز اهمیت است .

برای اطلاع از قیمت لمینت دندان در سال 1402 در این کلینیک و همچنین گرفتن وقت قبلی با شماره تلفن های پایین صفحه تماس بگیرید

 

عبارات کلیدی:

لمینت متحرک دندان در داروخانه اصفهان
 
قیمت لمینت متحرک دندان در داروخانه
 
قیمت لمینت متحرک دندان دیجی کالا
 
لمینت متحرک در اصفهان
 
لمینت دندان اقساطی اصفهان
 
بهترین دکتر لمینت دندان در اصفهان