مشاوره و رزرو نوبت: 09130754940

 

ایمپلنت دندان در اصفهان

ایمپلنت دندان در اصفهان
ایمپلنت دندان یک روشی است که ریشه دندان را با پایه های فلزی و پیچ مانند جایگزین می کند. بدین ترتیب که دندان های آسیب دیده یا از دست رفته را با دندان های مصنوعی که ظاهر و عملکرد آنها  بسیار شبیه به دندانهای واقعی است، جایگزین می کنند. به عبارت دیگر ایمپلنت دندان یک فیکسچر جراحی است که در فک قرار می گیرد و جایگزین مناسبی برای دندان های واقعی می شود. جراحان ایمپلنت دندان در اصفهان با بکارگیری بهترین روش های جراحی در این کلینیک دندانپزشکی در اصفهان، ایمپلت دندان را انجام می دهند‌.
نحوه انجام جراحی ایمپلنت دندان به نوع ایمپلنت و همچنین وضعیت استخوان فک شما بستگی دارد. جراحان از چندین روش متنوع برای ایمپلنت استفاده می کنند. ایمپلنت دندان روش موثری برای محافظت از دندان های جدید شما است.
جراحان عمل ایمپلنت دندان را در با انجام جراحی بر روی استخوان فک شما انجام می دهند. شاید برای برخی ها این سوال پیش آمده باشد که آیا ایمپلنت ها می لغزند و صدا می دهند؟ در جواب این سوال باید بگوییم که خیر ایمپلنت ها به هیچ وجه نمی لغزند و صدا هم نمی دهند زیرا تیتانیوم موجود در ایمپلنت ها با استخوان فک شما ترکیب می شود و یک سازگاری متناسب با آن پیدا می کند. همچنین ایمپلنت به استخوان فک هم آسیب نمی رساند.
اگر شما نیز دندانی آسیب دیده دارید یا یکی از دندان هایتان از بین رفته است و فک شما سالم و کاملا رشد کرده است می توانید از خدمات ایمپلنت دندان در اصفهان بهره مند شوید.
مزایا و معایب ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان مانند سایر عمل های جراحی و زیبایی مزایا و معایبی دارد. یکی از مزایای ایمپلنت دندان پشتیبانی از دندان های جدید شماست. اما نباید فراموش کنیم که هیچ ضرری برای سلامتی ما ندارد و اگر هم عیبی داشته باشد جزئی و قابل درمان است.
ایمپلنت دندان ممکن است که بعد از عمل عفونت جزیی داشته باشد. همچنین احتمال این مسئله وجود دارد که در حین انجام عمل به ساختار های اطرافی فک مانند رگ های خونی یا سایر دندان ها آسیب برسد.
یک نکته قابل توجه در مورد ایمپلنت دندان که بسیار حائز اهمیت نیز هست، این است که ایمپلنت دندان در زیبایی دندان ها و صورت تاثیر فوق العاده ای دارد. فرد ممکن است با خراب شدن دندان یا آسیب دیدن آن علاوه بر اذیتی که در دندان های خود دارد دچار نوعی ناامیدی می شود و اعتماد به نفس فرد پایین می آید. این فرد با ایمپلنت دندان در اصفهان می تواند زیبایی و اعتماد به نفس را نصیب خود کند.
هزینه ایمپلنت دندان
جراحی ایمپلنت دندان معمولا یک جراحی سر پایی است که در چند مرحله انجام می شود. فرآیند کاشت دندان شامل مراحلی است که در ادامه به آن اشاره شده است.
•    ابتدا دندان آسیب دیده را بر میدارند
•    سپس استخوان فک را برای عمل جراحی آماده می کنند
•    بعد از آماده سازی استخوان فک، کاشت ایمپلنت دندان صورت می گیرد
•    در نهایت بعد از رشد و بهبود استخوان فک دندان مصنوعی را در سر جای خود قرار می دهند‌.
بعد از عمل جراحی فرد باید مراقبت های لازم را به عمل بیاورد تا با عفونت یا سایر مشکلات مواجه نشود.
مشاوران مراکز ایمپلنت دستورالعمل های لازم را در این زمینه در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهند.
 ایمپلنت دندان در اصفهان یکی از بهترین مراکز مناسب برای ایمپلنت دندان است. جراحان این مجموعه جراحی را با بهترین  شرایط در محیطی آرام و هزینه ای مناسب انجام می دهند.
در دکوراسیون این مجموعه از طرح های جالب و زیبا برای روحیه دهی و آرامش خاطر مراجعه کنندگان استفاده شده است. از جمله ی این طرح ها می توان به مناظر زیبایی از طبیعت، گلها، دریا و پرتره هایی از پهلو گرفتن کشتی ها اشاره کرد.

 

کلینیک دندانپزشکی اصفهان