دکتر فوق تخصص ایمپلنت در اصفهان

بهترین دکتر ایمپلنت در اصفهان

تجربه ایمپلنت دندان در اصفهان توسط بهترین دکتر ایمپلنت در اصفهان : اگر شما قبلاً دندانی را از دست داده‌اید، می‌توانیم مستقیماً برای جایگزینی آماده شویم، نگران هزینه بالای ایمپلنت نباشید، شرایط ایمپلنت دندان اقساطی در اصفهان در کلینیک دکتر  میسر است. اگر دندانی به شدت آسیب دیده یا دندان قدیمی دارید که باید برداشته شود، ما به آن رسیدگی می کنیم و به محض بهبودی درمان های جدیدی را شروع می کنیم. در مرحله بعد، پایه اولیه ایمپلنت را وارد می کنیم و در برخی موارد، ممکن است مجبور شویم پیوند استخوان را انجام دهیم تا مطمئن شویم که فک شما به اندازه کافی استخوان ثابت برای نگهداری از دندان جدید دارد. یک روکش درمانی موقت روی دندان جدید قرار می دهیم تا بهبود یابد. همانطور که بدن شما بهبود می یابد، سلول های استخوان طبیعی شما با روکش که بسیار قوی و با دوام هستند، ترکیب می شوند.  پس از بهبودی، اباتمنت را نصب می‌کنیم، که پایه‌ای است که تاج طبیعی شما را نگه می‌دارد. زمان بهبودی برای این بخش از روش حداقل است. در نهایت دندانی خواهید داشت که  طبیعی به نظر می رسد.

ایمپلنت دندان در اصفهانایمپلنت دندان اقساطی در اصفهان توسط بهترین دکتر ایمپلنت در اصفهان، ایمپلنت دندان یک روشی است که ریشه دندان را با پایه های فلزی و پیچ مانند جایگزین می کند. بدین ترتیب که دندان های آسیب دیده یا از دست رفته را با دندان های مصنوعی که ظاهر و عملکرد آنها  بسیار شبیه به دندانهای واقعی است، جایگزین می کنند. به عبارت دیگر ایمپلنت دندان یک فیکسچر جراحی است که در فک قرار می گیرد و جایگزین مناسبی برای دندان های واقعی می شود. جراحان ایمپلنت دندان در اصفهان با بکارگیری بهترین روش های جراحی در این کلینیک دندانپزشکی در اصفهان، ایمپلت دندان را انجام می دهند‌.
نحوه انجام جراحی ایمپلنت دندان به نوع ایمپلنت و همچنین وضعیت استخوان فک شما بستگی دارد. جراحان از چندین روش متنوع برای ایمپلنت استفاده می کنند. ایمپلنت دندان روش موثری برای محافظت از دندان های جدید شما است.
جراحان عمل ایمپلنت دندان را در با انجام جراحی بر روی استخوان فک شما انجام می دهند. شاید برای برخی ها این سوال پیش آمده باشد که آیا ایمپلنت ها می لغزند و صدا می دهند؟ در جواب این سوال باید بگوییم که خیر ایمپلنت ها به هیچ وجه نمی لغزند و صدا هم نمی دهند زیرا تیتانیوم موجود در ایمپلنت ها با استخوان فک شما ترکیب می شود و یک سازگاری متناسب با آن پیدا می کند. همچنین ایمپلنت به استخوان فک هم آسیب نمی رساند.
اگر شما نیز دندانی آسیب دیده دارید یا یکی از دندان هایتان از بین رفته است و فک شما سالم و کاملا رشد کرده است می توانید از خدمات ایمپلنت دندان در اصفهان بهره مند شوید.
مزایا و معایب ایمپلنت دندان
ایمپلنت دندان مانند سایر عمل های جراحی و زیبایی مزایا و معایبی دارد. یکی از مزایای ایمپلنت دندان پشتیبانی از دندان های جدید شماست. اما نباید فراموش کنیم که هیچ ضرری برای سلامتی ما ندارد و اگر هم عیبی داشته باشد جزئی و قابل درمان است.
ایمپلنت دندان ممکن است که بعد از عمل عفونت جزیی داشته باشد. همچنین احتمال این مسئله وجود دارد که در حین انجام عمل به ساختار های اطرافی فک مانند رگ های خونی یا سایر دندان ها آسیب برسد. 

 

 


بهترین دکتر ایمپلنت دندان در اصفهان

 هزینه کاشت ایمپلنت دندان در به شرایط و نیازهای فردی شما بستگی دارد. معاینه حضوری دهان و مشاوره به ما این امکان را می دهد تا تخمین دقیقی از هزینه احتمالی ارائه دهیم. همچنین در لیست قیمت ایمپلنت اصفهان ایمپلنت آلمانی و کره ای و ایرانی، بهترین متخصص ایمپلنت در اصفهان با نمونه کار های واقعی می‌توانیم در مورد اینکه بیمه چه چیزی را پوشش می‌دهد و چه چیزی را پوشش نمی‌دهد، بحث کنیم. ما معتقدیم که هزینه و مقرون به صرفه بودن نباید مانع انجام کارهای دندانپزشکی مورد نیاز شود، بنابراین طیف گسترده ای از گزینه های پرداخت مانند ایمپلنت دندان اقساطی در اصفهان را ارائه می دهیم. با تامین مالی راحت ما، می توانید هم اکنون به مشکلات دندانی خود رسیدگی کنید و هزینه درمان های خود را به صورت قسطی و ماهانه پرداخت کنید. ما تمام تلاش خود را برای یافتن پاسخ مالی مناسب برای نیازهای دندانپزشکی شما انجام می دهیم. در برخی مراکز آموزشی ایمپلنت رایگان در اصفهان برای بیماران انجام میشود که با مراجعه به اینگونه مراکز میتوان به عنوان بیمار تحت درمان برای یادگیری دانشجویان زیر نظر پزشک متخصص ایمپلنت در اصفهان از خدمات رایگان استفاده کرد.  به علت قیمت بالای ایمپلنت دندان کاشت دندان بدون ایمپلنت در اصفهان طرفداران زیادی دارد ولی انتخاب بین دو روش درمان ریشه و ایمپلنت تک دندان بسته به نظر دندانپزشک، طراحی، تعریف نتایج موفق، روش‌های ارزیابی و حجم نمونه بسیار متفاوت است

به طور کل هزینه ایمپلنت دندان در بهمن ماه 1400 به این شرح میباشد:

قیمت ایمپلنت دندان آلمانی 11 میلیون تومان

قیمت ایمپلنت دندان کره ای 7 میلیون تومان

قیمت ایمپلنت دندان ایرانی 5 میلیون تومان

*توجه: خوشبختانه در کلینیک ما علاوه بر پایین تر بودن قیمت خدمات، امکان پرداخت اقساطی هزینه های سنگین ایمپلنت دندان برای بیماران عزیز فراهم است. برای مشاوره با شماره بالای صفحه تماس بگیرید.


انواع ایمپلنت دندانی

انواع ایمپلنت دندانی
 
تک ایمپلنت: اگر یک دندان از دست رفته دارید، یک ایمپلنت دندان تنها راه حل ایده آل ماست. ما یک دندان را نصب می کنیم و روی آن روکشی می گذاریم که دقیقاً شبیه بقیه دندان های طبیعی شما باشد.
ایمپلنت های متعدد: اگر بیش از یک دندان از دست داده اید و دندان های اطراف سالم هستند، ما دو دندان جدید قرار داده و روکش های مناسبی که توسط دندان های طبیعی شما احاطه شده و شبیه آنها هستند را می گذاریم.
همه در چهار: اگر نیاز به تعویض یک مجموعه کامل از دندان دارید، ما معمولاً به سراغ گزینه ای می رویم که به نام All-on-Four یا Six شناخته می شود. ما چهار دندان جدید را روی برجستگی شما قرار می دهیم و قوس دندانی را نصب می کنیم که ظاهر و احساس طبیعی داشته باشد.
 
 

بهترین دکتر ایمپلنت در اصفهان


قیمت ایمپلنت اصفهانیک نکته قابل توجه در مورد ایمپلنت دندان که بسیار حائز اهمیت نیز هست، این است که ایمپلنت دندان در زیبایی دندان ها و صورت تاثیر فوق العاده ای دارد. فرد ممکن است با خراب شدن دندان یا آسیب دیدن آن علاوه بر اذیتی که در دندان های خود دارد دچار نوعی ناامیدی می شود و اعتماد به نفس فرد پایین می آید. این فرد با خدمات بهترین دکتر ایمپلنت در اصفهان می تواند زیبایی و اعتماد به نفس را دوباره نصیب خود کند.

بهترین دکتر ایمپلنت در اصفهان از نظر مردم کسی است که در کنار تخصص، مهارت و تجربه بالا در کار کاشت دندان از انصاف و اخلاق خوبی هم برخوردار باشد تا بیمارانی که علاوه بر تحمل درد و استرس ناشی از دندانپزشکی حال روحی خوبی ندارند بتوانند زیر دست دکتر خود احساس آرامش کنند

جراحی ایمپلنت دندان معمولا یک جراحی سر پایی است که در چند مرحله انجام می شود. فرآیند کاشت دندان شامل مراحلی است که در ادامه به آن اشاره شده است.
•    ابتدا دندان آسیب دیده را بر میدارند
•    سپس استخوان فک را برای عمل جراحی آماده می کنند
•    بعد از آماده سازی استخوان فک، کاشت ایمپلنت دندان صورت می گیرد
•    در نهایت بعد از رشد و بهبود استخوان فک دندان مصنوعی را در سر جای خود قرار می دهند‌.
بعد از عمل جراحی فرد باید مراقبت های لازم را به عمل بیاورد تا با عفونت یا سایر مشکلات مواجه نشود.
مشاوران مراکز ایمپلنت دستورالعمل های لازم را در این زمینه در اختیار مراجعه کنندگان قرار می دهند.
 ایمپلنت دندان در اصفهان یکی از بهترین مراکز مناسب برای ایمپلنت دندان است. جراحان این مجموعه جراحی را با بهترین  شرایط در محیطی آرام و هزینه ای مناسب انجام می دهند.
در دکوراسیون این مجموعه از طرح های جالب و زیبا برای روحیه دهی و آرامش خاطر مراجعه کنندگان استفاده شده است. از جمله ی این طرح ها می توان به مناظر زیبایی از طبیعت، گلها، دریا و پرتره هایی از پهلو گرفتن کشتی ها اشاره کرد. بهترین دکترهای ایمپلنت دندان در اصفهان با سابقه درخشان در این کلینیک مشغول به کار هستند. نمونه کارهای ما را که ایمپلنت های دندانی و سایر کارهای دندانپزشکی زیبایی را در این کلینیک دریافت کرده اند، مشاهده کنید.

برخی از نمونه کارها

نمونه کار ایمپلنت دندان در اصفهان

نمونه کار ایمپلنت دندان در اصفهان

ایمپلنت دندان در اصفهان

نمونه کار ایمپلنت دندان در اصفهان

ایمپلنت دندان اقساطی در اصفهان


 

مراقبت های پس از عمل ایمپلنت های دندان

پس از انجام یک روش موفقیت‌آمیز جراحی کاشت‌ دندان به روش ایمپلنت، مهم است که از ایمپلنت‌ های دندانی خوب مراقبت‌ انجام دهید تا خطرات مرتبط با این روش به حداقل برسد و برای بهبودی بهتر و زودتر نتیجه بگیرید.


مصرف داروها بعد از ایمپلنت دندان
احساس درد ناخوشایند پس از عمل ایمپلنت دندان طبیعی است و در نتیجه داروهای مسکن مانند ایبوپروفن تجویز می شود که به کاهش درد و همچنین کاهش التهاب در محل جراحی کمک می کند. همچنین ممکن است آنتی بیوتیک ها برای کاهش احتمال ابتلا به عفونت در ناحیه جراحی تجویز شوند.

کنترل خونریزی
این احتمال وجود دارد که بعد از عمل خونریزی اتفاق بیفتد و برای کنترل آن، توصیه می‌شود گاز را در ناحیه جراحی قرار دهید و دندان‌ها را کمی روی آن فشار دهید تا زمانی که خونریزی متوقف شود. ممکن است پس از مدتی در طول فرآیند نیاز به تعویض داشته باشد.

رژیم غذایی مناسب
مصرف مایعات به خصوص مایعات سرد در چند ساعت اول پس از جراحی توصیه می شود. این به کاهش درد تورم و کنترل خونریزی کمک می کند. مصرف غذاهای نرم مانند ماست، پوره سیب زمینی و سوپ که به دندان فشار نمی آورد توصیه می شود.

به حداقل رساندن تورم
تورم بعد از عمل ایمپلنت دندان ممکن است رخ دهد و برای به حداقل رساندن آن، استفاده از کمپرس یخ در محل جراحی برای چند دقیقه توصیه می شود.

به حداقل رساندن فعالیت بدنی
برای دو روز اول پس از جراحی، استراحت توصیه می‌شود و انجام فعالیت‌های شدید می‌تواند منجر به ناراحتی و خونریزی مرتبط در محل جراحی شود.

از نوشیدن الکل و سیگار کشیدن باید در چند روز اول پس از عمل اجتناب شود تا خطر افزایش عفونت در محل ایمپلنت دندان کاهش یابد. استفاده از مواد همچنین می تواند اثربخشی داروهای ضد درد و آنتی بیوتیک را کاهش دهد.

رعایت بهداشت دهان و دندان
این برای بهبودی مناسب و بهتر مهم است. در روز اول پس از جراحی، باید از شستشوی کامل خودداری شود زیرا می تواند باعث خونریزی شود و باید از روز دوم شروع شود. این کار را می توان با استفاده از آب نمک چند بار در روز انجام داد. مسواک زدن ملایم را می توان با احتیاط انجام داد تا از ایجاد مزاحمت در ناحیه جراحی جلوگیری شود. مسواک زدن و نخ دندان کشیدن معمولی می تواند پس از بهبودی کامل ناحیه ایمپلنت دنبال شود.


انجام معاینه منظم توسط بهترین دکتر ایمپلنت در اصفهان برای اطمینان از اینکه ایمپلنت ها در شرایط خوبی هستند و به درستی کار می کنند بسیار مهم است.